Přeskočit na obsah


Prohlášení o přístupnosti

Oficiální webové stránky Správy KRNAP na adrese www.krnap.cz se snaží o vysokou míru přístupnosti pro zrakově postižené spoluobčany v souladu s Metodický pokynem k vyhlášce č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Popis používaných nestandardních formátů dat

Na webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové formě. Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - tyto formáty lze prohlížet programovým balíkem Microsoft Office nebo jsou k dispozici volně ke stažení programy Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003, PowerPoint Viewer 2003, případně si můžete volně stáhnout programový balík OpenOffice.org
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Dekomprimaci souborů lze provést programy, které jsou volně ke stažení (např. program 7-Zip).

Na webu Správy KRNAP se nachází také aplikace Mapový server, která vyžaduje pro spuštění prohlížeč internetu Microsoft Internet Explorer nebo Mozilla Firefox s nainstalovanou podporou Java Virtual Machine.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu webmaster(zavináč)krnap.cz
 Skrýt nabídku