Přeskočit na obsah

Hledáme zájemce o pracovní pozici: vedoucí truhlářské výroby

Datum: 10. 6. 2020
Kategorie: Volná místa
Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucí truhlářské výroby. Přihlášku je možné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 17. 7. 2020 do 12 hodin.

popis pracovní pozice:

  • řízení a vedení kolektivu pracovníků na pracovišti dřevovýroby
  • stanovování technologických postupů a technických podmínek ucelených částí výroby
  • metodická pomoc při konzervaci, ochraně a skladování techniky a materiálů
  • znalost příslušných zákonů
  • kontrola a zajištění školení zaměstnanců, bezpečnost práce, požární ochrany, odborných obsluh a ochranných pomůcek
  • kontrola a zajištění revizí, hydranty, hasicí přístroje, tlakové nádoby a el. spotřebiče
  • měsíční kontrola výkazů spotřeby elektřiny, páry, vody a PHM dopravních a drobných prostředků
  • kontrola podkladů mezd a pokladny, práce s ekonomickým informačním systémem EKLIS
  • na základě požadavků jednotlivých územních pracovišť stanovit výrobní plán na další rok a objednat materiál
  • zpracování podkladů pro fakturaci a odpisy materiálu na hotové výrobky - inventarizace

 požadavky:

  • výuční list v oboru truhlář nebo SŠ zaměřená na obor truhlář
  • výhodou VŠ se zaměřením na zpracování dřeva
  • praxe v oboru minimálně 10–15 let
  • výhodou vedení kolektivu
  • práce na PC – ovládání grafických programů pro přípravu truhlářské výroby
  • řidičský průkaz „B“
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • morální a občanská bezúhonnost

 přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení

 k přihlášce je nutno přiložit:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • výpis z rejstříku trestů (ne starší dvou měsíců)

 nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání dle Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platné pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1, platová třída - 9 (rozpětí 19.730 – 28.920 Kč) případně osobní ohodnocení a odměny dle kvality odváděné práce
  • plný pracovní úvazek, tj. 40 hod./týden
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • výhody zaměstnanců státní organizace (5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP…)

 místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • Dřevovýroba Mladé Buky, 1. 11. 2020

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené jako „Výběrové řízení – vedoucí truhlářské výroby“. Přihlášku včetně všech příloh je možné poslat též e-mailem na adresu mhrochova@krnap.cz a to do 17. 7. 2020 do 12:00 hod.

K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.

Bližší informace poskytne:
Martina Hrochová, tel. 499 456 616, gsm.: 737225401, e-mail: mhrochova(zavináč)krnap.cz
Luděk Khol, tel. 499 456 612, gsm.: 737217101, e-mail: lkhol(zavináč)krnap.cz

Upozornění:

Upozorňujeme, že zaměstnanec Správy KRNAP nesmí být dle §303, odst. 3 zákoníku práce (zákon 262/2006 Sb. v platném znění) členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, provozujících podnikatelskou činnost.

Správa KRNAP si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Skrýt nabídku